Dolar Güne Kayıpla Başladı

Amerikan dolarının haftanın ortasına ulaşıldığında günü kayıpla açtığı tespit ediliyor.

Dolar Güne Kayıpla Başladı

Amerikan dolarının haftanın ortasına ulaşıldığında günü kayıpla açtığı tespit ediliyor.

13 Şubat 2019 Çarşamba 08:26
88 Okunma
Dolar Güne Kayıpla Başladı

Yen işlem haftasının tam ortasına ulaşıldığında Amerikan dolarında güne başlarken düşüş yaşandığı tespit ediliyor. Hafta hatta yıl başından itibaren düzenli olarak değer kazandığı belirlenen dolar kurunun, Şubat ayı genelinde de yükseliş ağırlıklı ivmeyle ilerlediği izlenirken, yeni işlem gününe ise son günlerin en düşük değerinde başladığı ifade ediliyor.

Dolar kurunda bu sabah izlenmeye başlayan kayıpla açılışından itibaren en düşük seviyesinde 5,24 lira sınırına kadar çekilmenin kaydedildiği öğreniliyor.

Bunun yanı sıra son güncellenen verilere göre ise şu anda yüzde 0,08 oranında aşağı yönlü seyir gerçekleştirdiği kaydedilen dolar kurunun, sabah saatlerinde serbest piyasada alış esnasında 5,2473 liradan işlem gördüğü, satışının ise 5,2496 liraya kadar ulaştığı izleniyor. Yeni işlem haftasına yükseliş ağırlıklı başladığı yakalanan Amerikan dolarının uzmanların ön görüsüne istinaden bugünkü düşüşünü gün boyu sürdüreceği belirtiliyor.

Anahtar Kelimeler:
Amerikan DolarıKayıp
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.