Altın Haftaya Değerlenerek Başladı

Altının gram ve ons haricindeki tüm türlerinin yeni işlem haftasına prim yaparak başladığı kaydedildi.

Altın Haftaya Değerlenerek Başladı

Altının gram ve ons haricindeki tüm türlerinin yeni işlem haftasına prim yaparak başladığı kaydedildi.

11 Şubat 2019 Pazartesi 08:21
74 Okunma
Altın Haftaya Değerlenerek Başladı

Altın fiyatlarının ons ve gram haricindeki tüm türlerinin yeni işlem haftasının ilk gününe başlarken yükseliş ağırlıklı bir tablo ortaya çıkardığı kaydediliyor. Şu anda yüzde 0,06 oranında artış yaşayan çeyrek altının alış fiyatının 355 liraya, satış fiyatının ise 378 liraya ulaştığı öğrenilirken, yarım altının da yeni değerinin alış ve satış esnasında 710 liradan ve 757 liradan işlem kaydettiği bilgisine ulaşılıyor.

Altının tam türünün de aynı oranda yükseliş izlediği belirlenirken türün 1,479 liradan alındığı ve 1,483 liradan satıldığı bilgisine ulaşılıyor. Cumhuriyet altınına göz atıldığında ise yine değer kazanımı izlenirken Kapalıçarşı’da 1,524 liradan alış ve 1,526 liradan satış gerçekleştirdiği öğreniliyor.

Son olarak yirmi dört ayar gram altın ile ons fiyatının da yüzde 0,20 oranında aşağı yönlü bir grafik çizdiği tespit edilirken, gram altın 221 liradan ons ise 1,311 dolardan işlem görüyor. Gümüşte ise sabah saatlerinde izlenen değer kaybının yüzde 0,36 oranında olduğu ve alım fiyatının 2,6609 satım fiyatının ise 2,6660’dan işlem gerçekleştirdiği tespit ediliyor.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.