Altın, Günü Yükselişle Sürdürüyor

Atın, gün ortasında da değer kazanmaya devam ediyor.

Altın, Günü Yükselişle Sürdürüyor

Atın, gün ortasında da değer kazanmaya devam ediyor.

03 Ekim 2018 Çarşamba 13:45
71 Okunma
Altın, Günü Yükselişle Sürdürüyor

Altın fiyatlarının tüm türlerinin işlem gününü sürdürürken yükseliş ağırlıklı işlem gerçekleştirmeye devam ettiği bilgisine ulaşılıyor. Şu anda yüzde 0,54 oranında artış yaşamakta olduğu tespit edilen çeyrek altının alış fiyatının 373 liraya, satış fiyatının ise 382 liraya ulaştığı öğrenilirken, yarım altının da yeni değerinin alış ve satış esnasında 745 liradan ve 764 liradan işlem kaydettiği bilgisine ulaşılıyor.

Altının tam türünün 1,494 liradan alındığı ve 1,524 liradan satıldığı belirlenirken, Cumhuriyet altınının ise yüzde 0,32 oranında yükseliş yaşayarak 1,540 liradan alış ve 1,560 liradan satış gerçekleştirdiği öğreniliyor.

Son olarak yirmi dört ayar gram altın ile ons fiyatının da yüzde 0,05 oranında yukarı yönlü bir grafik çizdiği tespit edilirken, gram altın 234 liradan ons ise 1,203 dolardan işlem görüyor.

Anahtar Kelimeler:
AltınOnsGramçeyrek
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.