Altın, Günü Yükselişle Kapatmaya Hazırlanıyor

Altın, işlem gününü yükselişle tamamlamaya hazırlanıyor.

Altın, Günü Yükselişle Kapatmaya Hazırlanıyor

Altın, işlem gününü yükselişle tamamlamaya hazırlanıyor.

03 Ekim 2018 Çarşamba 17:10
83 Okunma
Altın, Günü Yükselişle Kapatmaya Hazırlanıyor

Altın fiyatlarının gram altın ve ons türü dışındaki tüm türlerinin işlem gününü sürdürürken yükseliş ağırlıklı bir seyir izledikleri bilgisine ulaşılıyor. Şu anda yüzde 0,34 oranında artış yaşamakta olduğu tespit edilen çeyrek altının alış fiyatının 372 liraya, satış fiyatının ise 381 liraya ulaştığı öğrenilirken, yarım altının da yeni değerinin alış ve satış esnasında 742 liradan ve 762 liradan işlem kaydettiği bilgisine ulaşılıyor.

Altının tam türünün yüzde 0,21 oranında yükselmeye devam ettiği görülürken, 1,488 liradan alındığı ve 1,519 liradan satıldığı belirleniyor. Cumhuriyet altınının ise yüzde 0,96 oranında yükseliş yaşayarak 1,550 liradan alış ve 1,570 liradan satış gerçekleştirdiği öğreniliyor.

Son olarak yirmi dört ayar gram altın ile ons fiyatının da yüzde 0,09 oranında aşağı yönlü bir grafik çizdiği tespit edilirken, gram altın 232 liradan ons ise 1,202 dolardan işlem görüyor.

Anahtar Kelimeler:
OnsAltınGramçeyrek Altın
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Yorum sahiplerinin yaptıkları yorumların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk yorum sahibine aittir.Ekonomi Haber yorum sahiplerinin ip adreslerini saklamakla yükümlüdür.